Design a site like this with WordPress.com
Pradėkite

Light fingers – vok iš draugų, Mario party profesionalams [Pirmas įspūdis]

Tas milžiniškas malonumas kurį gali suteikti žaidimai skirti mėgautis su draugais, yra galimybė išbandyti jūsų draugystę. Gal nusprendei “laivų mūšyje” sunaikinti popierinę brolio flotilę. Ar nori paragauti artimo ašarų, kai patekęs į tavimi pasitikinčio žmogaus “Minecraft“ serverį viską užpili lava. O gal “Mortal Kombat” serijoje būsi nindzė mėginantis išlupti stuburą savo draugui? Va tas blogis su kuriuo žaidi ir yra vienas iš dviejų kelių patirti malonumą žaidžiant žaidimus kartu.

Tu ir tavo draugai  viduramžių vagys. Tikslas – tapti vagių karaliumi. Visi kiti taps tavo pavaldiniais, jai surinksi didesnį lobių skaičių, nei tavo draugai. To privalai siekti bet kokia kaina.

“Light finger“ numetus viską, yra tik stalo žaidimas su “platformerio” elementais, kažkuo panašus į “Nintendo“ leidžiamą seriją “Mario party”. Skirtumas tas, kad “Mario Party” gali laimėti vien sėkmės pagalba, tai “Light fingers” tave vers išdavinėti vienas kitą karaliaus sargams, ar užbetonuoti draugams kojas. Niekada dar nebuvau žaidęs žaidimo, kurio metu draugui išėjus “pasipudruoti” ir ant ekrano šviečiant “pauzei”, žiūrėjau į jo puodelį ir galvojau apie galimybė jį nunuodyti.

Nesupraskite manęs neteisingai. Žaidime yra sėkmės. Kartais atrodo, kad išmetus kauliuką jau trečią kartą iš eilės eisi tik du langelius ir laimė toli už jūrų marių, bet likimas iš karto pasikeičia kai pamatai, kad tau užtenka tų dviejų langelių kokiai rizikingai strategijai kaip pavyzdžiui šokti į “kriptą“ ir senų 3D platformerių stiliumi įrodyti draugams, kad nors tau nesiseka kauliukai, tu “žudikas” reakcijoje ir savo įgūdžiuose.

Žodžiu kol kas tiek… laukite detalesnės analizės kai šį žaidimą išžaisiu iki paskutinio malonumo lašo.


p.s. Norite nepraleisti mūsų įžvalgų, apžvalgų ir straipsnių pirmieji? Sekite mus paspaudę dešinėje mygtuką “Follow GamElement“.

p.s.s. Jei Jums patiko šis įrašas, prašau pasidalinkite savo Facebook ar Twitter paskyrose.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: