Design a site like this with WordPress.com
Pradėkite

The Division 2 – Penki Prieš

Nors mano žaidimų pasaulis apsisuko 180 laipsnių kampu, bet jis nė ką prastesnis nei prieš tai buvęs. Ir visada žinau, kad galiu sugrįžti atgal, nes žaidimai nesensta. Jie kaip gerai brandinamas vynas, net ir po n (nesuskaičiuojama) metų išlaiko kokybės kartelę. Jei išleidai šedevrą, jis ir po daugelių metų liks proanūkių memuaruose (gal per saldžiai pasakyta). Tačiau net ir tarp geriausių butelaičių, pasitaiko prastai išlaikytų. Panašiai yra ir su žaidimais. Tik šiais laikais, dažnai gali pakalti ir paglaistyti, kaip pvz. “No Man’s Sky“. Ir kūrinys, kad ir po kelerių metų, tampa visai įdomus. Tik klausimas ar turėsite tiek kantrybės?

1n

VABALAI

Kaip įprasta, dažnai mums tenka šį žodį sutikti žaidimuose. Tik be abejo, niekas nesako “eina š#$^, tiek vabalų gyvenime nemačiau“. Dažniausiai pasigirsta “O jau čia tai bug’ų kalnas“. Negaliu ir nesakysiu, kad “The Division 2“ turi daug klaidų. Visgi jų yra, ir kartais reikia su jomis mokėti susitaikyti. Paklausite kodėl? Nes geroji pusė, nustelbia tą mažytę blogąją pusę. Taip, kartais neatsidaro vartai, tad reikia ieškoti kito sprendimo būdo. Taip, kartais užstringi už nematomos sienos, bet po kelių minučių sugrįžti į žaidimą. Taip, kartais žaidimas persikrauna, ir po kelių minučių tęsi savo žygį. Bet atsipūskite. “The Division 2“ praleidau apie 40~valandų, ir šios klaidos pasitaikė tik kelis kartus. Manau tai sveikintina (retai taip būna su online žaidimais), bet ei Tavo valia rinktis. Tiesa?

2n

NAVIGACIJA

“The Division 2“ naudoja “aukštų“ sistema, ko pasekoje dažnai mes priversti leistis žemyn arba kilti į viršų. Blogiausia yra tai, kad pažymėjus misiją, dažnai pasklysime. Žinoma, kad yra žemėlapis. Yra net ir mini žemėlapis. Bet oranžinė linija, kaip plonyčiai siūlai susipainioja ir daryk ką nori. Tenka sukti galvą arba imtis veiksmų. Bėgti aplink kvartalą, bandant užčiuopti siūlo galą. Bet ir čia, patirtis ateina į pagalbą. Ir po gerų 10 valandų žaismo, mes jau patys daugiau vadovaujames savo galva, nei žaidimo GPS moduliu. Iš vienos pusės smagu, nes dirba smegenų ląstelės. Iš kitos pusės, painiava yra ne tik su GPS moduliu, bet ir naviguojant pastatuose. Tad vienintėlis geriausias būdas, tai priversti galvą dirbti. Ji tikrai padėkos mums.

3n

RESTART

Ilgiausiai (ir dažniausiai) žmonės žaidžia žaidimus savaitgalį. Kaip sakoma “iš širdies“. Jei imi, imk iki galo (prašyčiau). Ir dažnai, tai būna laikas po darbų, po mokyklos. Kitaip tariant po sunkios savaitės (nors ji ir nesibaigė). Penktadienio vakaras, visi susijungia ir prasideda nuotykiai. Valandos tirpsta, bet malonumas nedingsta. Ir staiga atsiranda užrašas “server maintenance in 30 minutes“ (liet. serveris persikraus po 30 minučių).

ARE YOU READY? ARE YOU READYYYYYYYYYYYYYYY???

Ir tada prasideda “bizabrazija“, visi lekia kaip galvas pametę, kad kuo greičiau spėtų įvykdyti pradėtą misiją, kol serveris nepersikrovė. Kelis penktadienius iš eilės, šiuo pokštu iš Ubisoft galėjome mėgautis. Likom nesupratę.

4n

JUNK

“The Division 2“ žaidimo šūkis turėtų būti “shoot & loot“. Paprastai tariant, laimėjus mūšį gaunate apdovanojimą. Tai gali būtų ginklai, apranga, žaidimo valiuta, patirties taškai ir dar daugybę kitų niekučių. Kaip ir viskas gerai, tačiau pasaulyje išmėtytų “loot“ dežučių skaičius tikriausiai lenkia priešų skaičių. Ir jei jauti silpnybę, tam “atidarymo“ stebuklui. Laikykis mielas drauge, nes laikas nebus Tavo draugas. Aišku dežutėse dažniausiai rasime daugybę “junk“ (liet. šiukšlių). Bet tai nesustabdė manęs. Aš toliau visas jas iš eilės atidarinėju ir tikiuosi geriausio…

5n

LAIKAS

Pradžioje minėjau, kad šiais laikais įprasta žaidimus “špakliuoti“. Taip ir “The Division 2“ žaidimas yra nuolatos lipdomas, vis kažkas ištaisoma, pridedama. Kad visi būtų laimingi. Bet kai atnaujinimo failas užima vis labo 500~mb, o priverstas esi laukti 40 minučių (PS4 Pro). Lieka tik riebiai nusikeikti.

Jei šie penki baubai, Jūsų nenupurtė. Tai prašom, Jus pasiruošę žengti į šį pasaulį. Kaip ir minėjau, mūsų klanas “ADAR“ (platforma Playstation) laukia tų, kurie neturi su kuo žaisti. Galėsime keliauti po reidus arba tyliai sėlinti Juodose zonose. Bus smagu 🙂

Pirmąją dalį šios įžvalgos “The Division 2 – Penki Už“ rasite čia.


Primenu, kad pasidalinę “Gamelement“ turiniu su kitais, mums padedate tobulėti ir pasiekti auditorija, kuri apie mus dar nežino.

Norite nepraleisti mūsų įžvalgų, apžvalgų ir straipsnių pirmieji? Sekite mus paspaudę dešinėje mygtuką “Follow GamElement“.

Jei Jums patiko šis įrašas, prašau pasidalinkite savo Facebook ar Twitter paskyrose.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: