Design a site like this with WordPress.com
Pradėkite

Little Inferno – trys vieno žaidimo apžvalgos už vienos kainą [Apžvalga]

Mano giliu įsitikinimu yra tik trys žmonių tipai. Ir juos skirstau pagal reakcijas į šito žaidimo apibūdinimą, kuris skamba taip. “”Little Inferno”, tai žaidimas kuriame degini daiktus. Degindamas gauni pinigus, o už pinigus perki dar daugiau daiktų. Kuriuos tuoj pat vėl krauni į krosnį.

Pirmas žmonių tipas, tai tie asmenys kurie tai išgirdę bėgs žaisti šio visiškai “daužtos” koncepcijos žaidimo.

Antras žmonių tipas, tai tie kurie pasukios smilių prie galvos ir įtrauks šį žaidimą į savo asmeninį “TOP 10 never must play”.

Trečias žmonių tipas, tai jūsų draugiški ir ne tik, anti- kapitalistiški, gal net komunistiški, bet ryškiai kairiųjų pažiūrų asmenys. Kurie tiesiog ištars “Oho, juk tai puikus komentaras apie mūsų vartotojišką vakarų kultūrą”

Bet apie viską nuo pradžių.

Apžvalga pirmam žmonių tipui.

Mielas entuziastingas, eksperimentatoriau. Taip, šį žaidimą tau vertą išbandyti. Jei nori būti nustebintas, tai marš žaisti tuojau pat, nes kitaip aš galbūt atskleisiu kažką ką pats norėtum atrasti žaisdamas šitą soc-kritinio meno šedevrą.

Šio žaidimo konceptas itin paprastas. Tu sėdi prie krosnies ir viskas ką gali padaryti tai į ją dėti savo turimus daiktus, juos deginti arba eiti į internetinę parduotuvę užsisakyti dar daiktų. Pinigus gauni už deginamus savo turimus daiktus, o istoriją, taip šis žaidimas turi ir ją, veda į priekį iš už sienos gyvenančios kaimynės laiškai, kuriuos perskaitęs tai pat sudegini. Jei tai dar nepriverčiau tavęs sėsti prie krosnies, tai gal tu antro tipo žmogus?

Apžvalga Antram žmonių tipui.

Mielieji ponai “normalieji” jei šis žaidimas ne jums, tai aš tikrai jūsų nekaltinu, bet turėkite omenyje, kad dauguma kompiuterinių žaidimų savaime yra “nurauti”. Nuo jau nuvalkiotos pokšto apie grybus valgantį santechniką iki antiteroristinės operacijos kurioje teisėsaugos pajėgos kažkodėl  ne tik patys perkasi ginklus, bet ir dažosi juos floracensinėm spalvom CSGO pasaulyje. Todėl aš jums tik pristatysiu, kodėl šis produktas gali vadintis žaidimu ir kas jame tokio smagaus. O jau tada spręskite patys. Žaidimo šerdis “COMBO“ sistema. Tai galvosūkis, nei daugiau, nei mažiau. Žaidėjai degindami tam tikrus daiktus poromis ar po tris gali atrasti vieną iš 99 kombinacijų. O kadangi žaidimo pabaigoje turėsi bent 140 skirtingų daiktų, tai čia ir prasideda galvos laužymas. Prieš atrandant nežinomą kombinaciją tu žinai jos pavadinimą čia ir yra viso žaidimo vinis. “Ką reiškia “Vidurinio amžiaus krizės” kombinacija? Tikrai žinau, kad į ją patenka vyno butelis ir cigaretės… O gal sudeginti kartu dar ir sportinį automobilį?” Va tokius pokalbius galvoje aš turėjau su pačiu savimi visą žaidimo laiką. Kombinacijos, tiesa pasakius, turi tamsaus humoro savyje, bet ką norėti iš žaidimo persmelgto vartotojiškos visuomenės kritika. Jei vis dar skaitai ir mano paskutinis sakinys tau sukėlė džiaugsmą… Tai deja tau teks skaityti ir paskutinį šios apžvalgos skyrių.

Apžvalga trečiam žmonių tipui.

Nežinau ar skaitai iš smalsumo ar iš pagarbos ant tavo sienos kabančiam Che Guevarai, bet žinok šis žaidimas tikrai soc- kritinis meno kūrinys. Jis kandžiai, bet šmaikščiai pasakoja istoriją apie pasaulį kuriame visi sėdi prie krosnių ir degina savo daiktus.

Jei tau bent kiek artimas nors šiek tiek tamsesnis humoras, nei “Juokis 2015”, manau tu įvertinsi šią labai netradicinę istoriją. Tiesa nenorėdamas sugadinti džiaugsmo tiems kas tikrai norėtų patys išbandyti šį žaidimą atskleisiu tik tiek, kad žaidime įvyksta net dvi viską keičiančios peripetijos. Viena iš jų net turi dainelę, kuri mano telefone ilgą laiką buvo skambučio melodija.

Išvadinis žodis

Tiesa nors žaidimas pasirodė Switch e-parduotuvėje vos keli mėnsiai po konsolės gimimo iš tikrųjų jis dar senesnis. “Little Inferno” įvairiose platformose (Nuo windows iki android) sukosi nuo 2012. Bet mano giliu įsitikinimu tai labai tinkanti istorija žaidimui apie nereikalingų daiktų pirkimą.

“Portas” neblogas, viskas veikia, kaip ir turi. Priekaištų neturiu.

Aišku tai žaidimas ne visiems, bet kartu ir daugiau kam negu visi mano iš pirmo žvilgsnio. Puikus žodinis galvosūkis su puikia trumpa istorija ir turbūt įdomiausiu pasauliu sukurtu galvosūkių žaidimui. Aš jame praleidau beveik 12 valandų ir to nesigailiu, nei truputį.


p.s. Norite nepraleisti mūsų įžvalgų, apžvalgų ir straipsnių pirmieji? Sekite mus paspaudę dešinėje mygtuką “Fallow GamElement“.

p.s.s. Jei Jums patiko šis įrašas, prašau pasidalinkite savo Facebook ar Twitter paskyrose.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: