Design a site like this with WordPress.com
Pradėkite

Wargroove – šachmatai ant steroidų [Pirmas įspūdis]

Žaidimas žmonėms kuriems neužtenka reakcijos žaisti šaudyklių, seniems “handheld’ų” fanams kurie atsimena praėjusių gerų laikų žaidimus, arba atėjūnams iš senų it pasaulis frančizių, kaip “Heroes of Might and Magic” ar “Civilization”

Jei esi senų Nintendo frančizių kaip “Fire Emblem“ ar “Advance wars“ fanas, tai tau nėra ką čia skaityti. Eik žaisk ir tau tai patiks. O visiems kitiems pasakoju legendą.

Seniai seniai kai dar nebuvo interneto, ką čia interneto… net kompiuterių nebuvo ir išvis maždaug tik tada Stonhendžo pirmus akmenys keltai pradėjo tįsti į “objektą“, žmonės Indijos teritorijoje nusprendė:
– Atsibodo tik valgyti, melstis ir bėgti nuo tigrų. Nuobodu. Gal pažaidžiam ką nors?

Ir taip atsirado šachmatai. “Wargroove“ ir yra pro pro pro pro pro provaikis šio karo strategijos žaidimo. Jei šachmatai protėvis, tai tėvelių genealogija galima atsekti populiariame Japoniškos strategijos žanre. O konkrečiai “Advace wars“ žaidimuose

Šachmatai “ant steroidų“

Žaidimas tai paeiliui daromi dviejų žaidėjų ėjimai, kurių metu visi tavo “žaisliniai kareivėliai” gali judėti ir pulti. Kadangi veiksmas vyksta ant modifikuotos ir vizualiai patobulintos, bet vis vien iš esmės, šachmatų lentos todėl žaidimas yra stipriai deterministinis. Viskas kas tau nesiseka yra tik tavo neapsiskaičiavimo ir išsiblaškymo spraga. O šis žaidimas klaidų neatleidžia.

Šachas ir matas

Visiems kuriems mano šitas gan ilgas pasakojimas dar neužmerkė akių turiu atskleisti paslaptį šis žaidimas yra ne tik nuobodus abstraktus stalo žaidimas. Jis turi ir epinę istoriją pilną spalvingų personažų, drakonų, skeletų, burtų. Istorija aišku nėra literatūrinis etalonas, bet puikiai pagyviną galvos laužymo persmelktą žaidimo stilių.

Nesvarbu ar tau kyla mazochistinis malonumas kai tavo ėjimas, kuriame tereikia pajudinti tris figūras, užtrunka 30 minučių, nes tu iki pedantiškumo aukštumų apžvelgi ir mėgini nuspėti priešininko ėjimus ir galiausiai vis vien padarai klaidą. Nesvarbu ir ar tau maloniau žasti “blitckriegą” ir mėginti tiesiog “pajausti” lentą, it kokiame japoniškų šaškių žaidime, ir per stebuklą laimėti. Tau šitas žaidimas patiks. O aš bėgu toliau gludinti šį perliuką, nes jums artimiausiu metu teks skaityti ir pilną “War Groove“ recenziją.


p.s. Norite nepraleisti mūsų įžvalgų, apžvalgų ir straipsnių pirmieji? Sekite mus paspaudę dešinėje mygtuką “Follow GamElement“.

p.s.s. Jei Jums patiko šis įrašas, prašau pasidalinkite savo Facebook ar Twitter paskyrose.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: